במבנה גן שמואל מסדרים לכם ביקור מהאגדות. בסופ"ש הקרוב, 19-20.7, ישנה המתחם את פניו ויאפשר לילדים לקפוץ אל בית הסבתא של כיפה אדומה, לבאר המשאלות של שילגיה וגם לוילת הממתקים של עמי ותמי. מבנה גן שמואל (=גנ"ש) דואגים לפעילויות ייחודיות לילדים ובכל סוף שבוע יחכה להם עולם חדש, מלהיב עם מלא פעילויות. אז אלו אטרקציות יחכו לכם הפעם?
אילוסטרציה. צילום: shutterstockאילוסטרציה. צילום: shutterstock
אילוסטרציה. צילום: shutterstock
(אילוסטרציה. צילום: shutterstock)
כיפה אדומה – מה הסיפור שמאחורי האגדה?
סביב המיטה של סבתא מוזמנים הילדים לשמוע ממקור ראשון, מפי סבתא, על כיפה אדומה והזאב – מה באמת קרה שם, כשכיפה אדומה יצאה עם הסל בדרכה אל סבתא?
שילגיה ושבעת הגמדים – יש לכם משאלה?
בבאר המשאלות של שלגיה הילדים ילמדו איך מביעים משאלות. כל ילד יקבל יהלום ויחד עם שלגיה יבקש משאלתו, ישליך את היהלום לבאר ויחזור הביתה עם תקווה גדולה שמשאלתו תתגשם...
רפונזל – מתחם המגדל הענק
בראש מגדל, בקצה היער, כלואה רפונזל...האם בעזרת שיערה הארוך והקסום היא תוכל להמלט ולברוח?
סינדרלה – עמדת צילום וחיפוש אחר הרגל המתאימה
לפני שהשעון יראה חצות, והכרכרה של סנדרלה תהפוך לדלעת – יש משהו שעליכם לדעת! הנסיך החליט כי לא ינוח ולא ישקוט עד שיעבור דלת-דלת בממלכה וימצא את אהובתו הנסיכה. נסיכה בעלת נעל הזכוכית, זו שעד לפני רגע הייתה לכלוכית...הילדים מוזמנים ללבוש בגדי מלכות ולעזור לנסיך למצוא את אהובתו... האם יצליחו?
עמי ותמי – מתחם יצירה
מחוץ לבית הממתקים המפורסם תחכה המכשפה המקורית מהסיפור ותלמד את הילדים איך להכין עוגיות מבצק סוכר.
וכמו תמיד, במבנה גן שמואל יחכו לכם גם מבצעים והנחות שיהפכו את הבילוי למהנה, מועיל וגם מאוד מאוד משתלם. ומה בשבוע הבא? חכו ותראו...