הקישוטים במתחם (צילום: mynet)הקישוטים במתחם (צילום: mynet)
הקישוטים במתחם (צילום: mynet)
(הקישוטים במתחם (צילום: mynet))
קישוטי חג המולד ואפילו לא סביבון אחד: במתחם הוילג' החליטו השנה לקשט את המקום ברוח חג הכריסטמס הנוצרי הידוע בין השאר בשל קישוטיו הצבעוניים והמוארים. אלא שלטענת כמה מבקרים שהגיעו למקום, בעוד קישוטי החג הנוצרי עיטרו את המתחם – כמעט שלא היה זכר לחג החנוכה היהודי הנחגג במקביל.
"הגעתי לאכול במתחם וראיתי הרבה עצי אשוח, סנטה קלאוס וקישוטי חג המולד", סיפר עמית גרטנר (17.5) תושב העיר. "אין לי בעיה שלכל הקבוצות יהיה את חופש הביטוי שלהן במרחב. העניין הוא שהדקורציה הייתה אבסולוטית חג המולד. לא זכור לי שראיתי סממן יהודי וזה ציער אותי מאוד. זה בסדר לראות במרחב סממנים אוניברסליים של דתות אחרות, אבל בצורה כזו מאסיבית וללא שום אזכור לחג היהודי? זה צורם מאוד".
במול החוף הדגישו השבוע כי גם בחג החנוכה התקיימו פעילויות לכבוד החג וכן הודלקו נרות מידי ערב בשתי חנוכיות גדולות שהיו במתחם.
החנוכיות שהוצבו במול החוף בחג | צילום: מול החוףהחנוכיות שהוצבו במול החוף בחג | צילום: מול החוף
החנוכיות שהוצבו במול החוף בחג | צילום: מול החוף
(החנוכיות שהוצבו במול החוף בחג | צילום: מול החוף)
מהנהלת מתחם הוילג' נמסר: "לקראת חג החנוכה קושט מתחם מול החוף וילג׳, הוצבו שתי חנוכיות גדולות במרכז המתחם, התקיימה הדלקת נרות רשמית בכל ערב, חולקו סופגניות בימי החג במתחם וכן בחנות של יוחננוף והתקיימו פעילויות לילדים באווירת חנוכה, שכללו קישוט סופגניות והכנת סביבונים וחנוכיות משוקולד. בנוסף, מכיוון שהנהלת המתחם רוכשת כבוד לבני כל הדתות, הוצבו גם עץ אשוח וקישוטי חג המולד. לצד אלה, קושט המתחם בסממנים רבים המסמלים את החורף: בובות שלג ופתיתי שלג, שלהם אין קשר לחג כלשהו, אלא הם מסמלים את עונת השנה".