מור אפרת ביטון עם סאבלימינל | צילום: יניב סופרמור אפרת ביטון עם סאבלימינל | צילום: יניב סופר
מור אפרת ביטון עם סאבלימינל | צילום: יניב סופר
(מור אפרת ביטון עם סאבלימינל | צילום: יניב סופר)
הכירו את הבייבי החדש של הזמרת והיוצרת מחדרה מור אפרת ביטון: בימים אלו משיקה ביטון חברת בימוי והפקת אירועים העונה לשם 'divashow' שתספק בין היתר גם נאמברים בינלאומיים ואטרקציות ייחודיות.
ביטון (29), בוגרת רימון, משמשת כמורה לפיתוח קול בסטודיו במה המקומי ובשלוחה שלו בתל אביב. בשנים האחרונות היא גם מתפקדת כזמרת הליווי של סבלימינל, ולאחרונה החלה לעבוד על חומרים מקוריים משלה.
צילום: יניב סופרצילום: יניב סופר
צילום: יניב סופר
(צילום: יניב סופר)
חברת בימוי והפקת האירועים, החדשה שהקימה היתה צעד מתבקש לדבריה, מאחר והיא דור שני להפקות ארועים, וגדלה לתוך הנושא. "'divashow' בהחלט צמח מהחברה של ההורים שלי - גבי וחלי ביטון. אמא מפיקת ארועים ואבא דיג'יי והאחים שלי מוזיקאים, נגנים מוכשרים, ככה שכולנו בתחום" היא מספרת ומוסיפה: "מה גם שבשנים האחרונות הוזמנתי לבצע אינספור שירי חופה וכניסות לארועים, אז ההמשך הטבעי הוא ללכת עם זה עד הסוף, לספק כל מה שחתן או כלת האירוע זקוקים לו ולהגשים להם כל פנטזיה".
צילום: יניב סופרצילום: יניב סופר
צילום: יניב סופר
(צילום: יניב סופר)
ביטון הבטיחה כי מעבר למופע הדגל שתספק החברה ויציע מופע קצבי עם אמנים ורקדנים בינלאומים שיבצעו שירי דיוות מהעולם, תמלא החברה אחר כל משאלה של בעל או בעלת השמחה, גרנדיוזית ככל שתהיה: "המופע שלנו צפוי להיות כזה שטרם נראה בארץ, עם שירים סופר קצביים שמרימים את הארוע עוד לפני תחילת הריקודים", הסבירה " וחוץ מזה יהיו המון אטרקציות כשהרעיון הוא להתאים את עצמנו לפנטזיה של בעל השמחה. הם עצמם כמובן יוכלו לקחת חלק בנאמבר".
כבעלת חברת ההפקות והבימוי, תמשיכי להופיע בשירי כניסה לחתונות ושירי חופות?
"יש אופציה כזו, אבל זה ממש לא חובה".
מור אפרת ביטון  צילום: עצמימור אפרת ביטון  צילום: עצמי
מור אפרת ביטון צילום: עצמי
(מור אפרת ביטון צילום: עצמי)