תאונות דרכים בחדרה רבתי. לאחר התאונה הראשונה הבוקר (2.9) ברחוב הגיבורים, בסביבות השעה 12 בצהריים דווח למד"א שרון על תאונת דרכים נוספת בצומת חדרה מזרח.
  • לכל העדכונים בזמן אמת - הצטרפו ל"מיינט חדרה" בוואטסאפ - קבוצה שקטה של חדשות ודיווחים בלבד!
.
על פי הדיווח, רכב נכנס במעקה בטיחות במקום, אדם אחד נפצע. למרבה המזל, כשהגיעו הפראמדיקים למקום התברר כי מדובר בפציעה קלה. הבחור טופל על ידי חובשי מד"א".
קודם לכן כאמור, קצת אחרי השעה 9:00, דווח על תאונת דרכים ברחוב הגיבורים פינת ביאליק בחדרה.
מזירת התאונה בכביש 6 (צילום: דוברות איחוד הצלה)מזירת התאונה בכביש 6 (צילום: דוברות איחוד הצלה)
מזירת התאונה בכביש 6 (צילום: דוברות איחוד הצלה)
(מזירת התאונה בכביש 6 (צילום: דוברות איחוד הצלה))
חובשים ופראמדיקים של מד"א שרון שהוזעקו למקום לאחר דיווח על תאונה קשה, טיפלו לבסוף בפצוע אחד קל בלבד. הוא פונה להמשך טיפול בבית החולים הלל יפה בעיר. לא דווח על נפגעים נוספים, נזק נגרם לכלי הרכב.
בחודש אוגוסט התרחשו מספר תאונות דרכים ברחבי העיר. בסוף החודש התנגש רכב ברכב אחר בתאונת חזית-אחור סמוך ליער חדרה. בתחילת החדרה התרחשה תאונה סמוך לגשר אולגה ולפני כן רוכב קטנוע נפצע אנוש בתאונה בבית אליעזר.
עוד באוגוסט, שלושה בני אדם נפגעו בצומת פל ים לכיוון חדרה. בסוף יולי התרחשה תאונת שרשרת בין נתניה לחדרה – רכב אחד התהפך. בתחילת יולי הולכת רגל חצתה את הכביש בכיכר המשטרה ונפגעה מרכב חולף.
מוקדם יותר השנה התרחשו תאונות גם בצומת אליאנס, צומת נחל חדרה (10 בני אדם נפצעו ברכב הסעות) ותאונה נוספת בכיכר המשטרה בין משאית לרכב פרטי.
בחודש פברואר נהרגה אישה בפגיעת משאית ברחוב הרברט סמואל.