מאז ומעולם התעניין סהר צור בגוף האדם. בגיל 16, לאחר מאבק במשקל הגוף, התמסר סהר לבריאות וכושר והתגייס לצנחנים. במהלך שירותו הצבאי הוא פרק את הברך ונאלץ לעבור תהליך שיקום ארוך וכואב, אך מתוך מקום של כאב, הוא גילה אפשרויות חדשות, כאלו שיכולות להשפיע לא רק עליו, אלא גם על אחרים. טיפולי השיקום אותם עבר הפכו לחלק בלתי נפרד מהחיים של צור, גם כמטופל וקיבלו מקום משמעותי ומרכזי. לאחר שהתמחה בהדרכת בריאות וכושר במכון וינגייט ובעיסוי ודיקור, פתח בשנת 2004 את הקליניקה שלו בחדרה.
סהר צור, יח"צסהר צור, יח"צ
סהר צור, יח"צ
(סהר צור, יח"צ)
בקליניקה הוא פוגש באנשים המתמודדים עם כאבים כרוניים ודלקות ומסייע בתהליכי הריפוי בעזרת צוות מובחר של אנשי טיפול.
אחד מהטיפולים החדשניים ביותר אותם תוכלו למצוא בקליניקה של צור הוא טיפול בגלי הלם אשר יעיל למגוון בעיות אורתופדיות, כגון: דלקות במרפק, דורבן, דלקות בברך, דלקות בכתף, דלקות בפרק הירך ועוד.
טיפולי בגלי הלם בקליניקה של סהר צור, יח"צטיפולי בגלי הלם בקליניקה של סהר צור, יח"צ
טיפולי בגלי הלם בקליניקה של סהר צור, יח"צ
(טיפולי בגלי הלם בקליניקה של סהר צור, יח"צ)
תהליך דלקתי מתבטא לא רק בנפיחות או כאבים, אלא גם עלול לפגום ביכולת התנועה לטווח הארוך. כאשר הדלקת הופכת לכרונית נוצרת שחיקה והחלשה של הגוף. במקום בו הטיפולים הרפואיים אינם מצליחים לרפא את הדלקת, הרי שהטיפולים האלטרנטיביים יכולים לתת מענה במקומם, גם לשיפור טווח התנועה, מזעור הכאב ואף ריפוי.
מה זה גלי הלם?
טיפול בגלי הלם נעשה באמצעות מכשיר שנושא בתוכו אנרגיה מרוכזת אשר מוחדרת אל אזור הכאב. מדובר בשיטת טיפול יעילה במקרים של כאב כרוני, אשר אינה מצריכה פעולה פולשנית או הרדמה מקומית.
איך זה עובד?
סדרת הטיפולים כוללת מפגשים בני 10-15 דקות, במהלכם עושים שימוש במכשיר באופן ממוקד. האנרגיה חודרת אל תוך רקמת הגוף ומעודדת את תהליך הריפוי של העצמות, המפרקים, הגידים והשרירים. ההשפעה הישירה של גלי ההלם על מערכת העצבים מפחיתה את הכאב.
שילוב של שיטות ריפוי על מנת למגר את הכאב הכרוני, יח"צשילוב של שיטות ריפוי על מנת למגר את הכאב הכרוני, יח"צ
שילוב של שיטות ריפוי על מנת למגר את הכאב הכרוני, יח"צ
(שילוב של שיטות ריפוי על מנת למגר את הכאב הכרוני, יח"צ)
מתי נעלם הכאב?
מדובר בתהליך ובסדרה של מפגשים, אך רבים מדווחים על שיפור מורגש כבר מהטיפול הראשון. צור ממליץ לא להסתפק רק בטיפול בגלי הלם, אלא לתת מענה רחב ממגוון דיסציפלינות, על מנת למגר את הכאב. שילוב של ריפוי במגע, עיסוי, דיקור ופיזיותרפיה יחדיו, תוך התאמה אישית לכל סוג של כאב.
לא חייבים לחיות עם הכאב, אפשר להיפרד ממנו. אם גם אתם סובלים מכאבים כרוניים, אתם מוזמנים להגיע אל הקליניקה של סהר צור וללמוד כיצד ניתן לארגן את הגוף מחדש ולשים סוף לכאבים. 1-700-052-053 או בעמוד הפייסבוק.