בחירה נכונה של מדרסים מהווה החלטה משמעותית שעשויה להקל על כאב מתמשך ולשפר את איכות חייכם. בעוד השיטה הישנה מקבעת לכם את הרגל ואת השרירים עד כדי החלשתם, מציע סהר צור מחברת אקטיב8 טכניקה חדשה המאפשרת תנועה בהתאם למטופל, משקלו ופרמטרים אישיים. "את הגבס שישאירו לקירות, לא לבני האדם", הוא אומר.
המדרסים של אקטיב8. יח"צהמדרסים של אקטיב8. יח"צ
המדרסים של אקטיב8. יח"צ
(המדרסים של אקטיב8. יח"צ)
המדרסים של אקטיב8. יח"צהמדרסים של אקטיב8. יח"צ
המדרסים של אקטיב8. יח"צ
(המדרסים של אקטיב8. יח"צ)
צור, בעל ניסיון עשיר ובינלאומי בתחום ושנים של עבודה עם מטופלים בצורה פרטנית ודרך שירותי בריאות כללית, הבין שהשיטה הישנה גורמת יותר נזק מתועלת. הפיתוח החדשני שלו משלב את הידע והניסיון שלו ואת הטכניקות המדויקות שפיתח.
"בשיטות הקונבנציונליות התמיכה היא סטטית ומקבעת את כף הרגל. בצורה כזו אין תזוזה של השרירים וזה מחליש אותם", הוא מסביר. "אנחנו בודקים כל מטופל או מטופלת לפי הנתונים האישיים שלהם ומתאימים להם מדרסים. אנו לומדים מוטורית את השרירים ומתאימים להם את רמת הקשיחות של הקשת כדי שתתאפשר תנועה. כך למטופל יש גם יציבה נכונה וגם יש תנועה של השרירים עם המדרסים כי כף הרגל כולה הופכת לבולם הזעזועים במפגש עם הקרקע. 90 אחוז מהמכונים שעובדים בשיטה הישנה מספקים לכל לקוח מדרסים שמגבילים את השרירים שלו, אני נותן גבס רק למי שזיהינו שהרגל שלו לא ממש צריכה תנועה. אני עובד בהתאם למה שהגוף צריך".
המדרסים של אקטיב8. יח"צהמדרסים של אקטיב8. יח"צ
המדרסים של אקטיב8. יח"צ
(המדרסים של אקטיב8. יח"צ)
"מדרס צריך להיות מותאם ולאפשר נוחות לצד גמישות ככל שניתן", אומר סהר צור. יח"צ"מדרס צריך להיות מותאם ולאפשר נוחות לצד גמישות ככל שניתן", אומר סהר צור. יח"צ
"מדרס צריך להיות מותאם ולאפשר נוחות לצד גמישות ככל שניתן", אומר סהר צור. יח"צ
("מדרס צריך להיות מותאם ולאפשר נוחות לצד גמישות ככל שניתן", אומר סהר צור. יח"צ)
המדרסים האקטיביים של אקטיב8 מציבים אותה כמובילה עולמית בייצור ובשיווק. הם בנויים מחומרים אנטי בקטריאליים וידידותיים לגוף האדם, בעלי עמידות גבוהה, נוחות והתאמה כמעט לכל נעל. לחברה יש מעל 20 נקודות שירות להתאמת המדרסים בקליניקות מקצועיות בפריסה ארצית נרחבת, שבהן נמצאים מיטב המטפלים המוסמכים במערך מקצועי אשר מלווים את המטופל לאורך זמן. בנוסף, כל חצי שנה נערכת ביקורת תקופתית - ללא עלות להבטחת יעילות הטיפול.
"בנינו עמדה ממוחשבת ופיתחנו תוכנה ייעודית המאבחנת את מבנה קשת כף הרגל, הצבת עמדה במקומות מונגשים לקהילה כגון אירועי ספורט ובריאות במטרה להעניק בדיקה חינם", הוא אומר. "אנחנו סבורים שצריך לעורר מודעות אישית ולהעביר את המסר שיציבה נכונה מתחילה מכף הרגל, וללכת בטוח מהווה שיפור עצום באיכות חיים. המדרסים שלנו עשויים מחומרים איכותיים אנטי בקטריאליים ובולמי זעזועים בעובי משתנה הנגיש לרוב דגמי הנעליים, ואותם אנחנו מתאימים במקום ישירות על כף הרגל של המטופל".
צור מסביר כי השיטה הישנה שבה המדרסים נבנים לשנים ארוכות – פוגעת במטופל. "הרגל שלנו משתנה משנה לשנה ויש לבצע התאמות ושינויים, מדרס צריך להיות מותאם ולאפשר נוחות לצד גמישות בהתאם לצורך. הקשת במהותה מהווה את בולם הזעזועים הראשון של הגוף במפגש עם הקרקע וכל שינוי במנח תקין של המבנה ישפיע ויגרום לבלימת זעזועים לקויה. הקשת שלנו עוצבה כך שלא תהיה קשיחה מדי ולא גמישה מדי, נותנת תמיכה מחד ומאידך מאפשרת תנועתיות לקשת בהתאם לצורך, בצורה טבעית".
ספורטופדיק. מרפאה לטיפול בבעיות אורתופדיות. לתיאום פגישה: 1700-50-50-78, רחוב ירושלים 83, חדרה.
פרסום ראשוני: 16:17 , 01.09.19