תארו לכם מקום בו תוכלו לבחור גם את שולחן הכתיבה וגם את שולחן האוכל ואפילו את המזרון לחדר השינה, זה לא חלום, זה "עולם הרהיטים" חנות הרהיטים הגדולה בחדרה המשתרעת על פני 1,000 מטר של תצוגת רהיטים איכותיים ומעוצבים במחירים ללא תחרות.
עולם הרהיטים, יח"צעולם הרהיטים, יח"צ
עולם הרהיטים, יח"צ
(עולם הרהיטים, יח"צ)
את המתחם פתח מיכאל יהלומי לפני 15 שנים, כאשר כל הרהיטים והמוצרים נעשים בייצור ובהתאמה אישית ללקוח, על פי מידה. כמו כן, תוכלו למצוא גם את מערכות השינה האיכותיות של עמינח, קינג דיוויד ווידר וריהוט משלים לבית ביבוא אישי.
עולם הרהיטים, יח"צעולם הרהיטים, יח"צ
עולם הרהיטים, יח"צ
(עולם הרהיטים, יח"צ)
חוסכים את פערי התיווך וחותכים במחיר
כל מי שריהט בית או קנה חדר שינה חדש, עיצב את הסלון או בחר בסגירת נישות בחדר המגורים, יודע כי אי אפשר להתפשר על איכות, אל מול המחיר. לאלו מכם שרוצים לחסוך בהוצאות ברכישה של ריהוט חדש, אבל לא מוכנים להתפשר על סטנדרטים גבוהים, ב"עולם הרהיטים" מספקים את המענה האידיאלי, וזה למעשה סוד ההצלחה של המקום.
ריהוט בהתאמה אישית, עולם הרהיטים. יח"צריהוט בהתאמה אישית, עולם הרהיטים. יח"צ
ריהוט בהתאמה אישית, עולם הרהיטים. יח"צ
(ריהוט בהתאמה אישית, עולם הרהיטים. יח"צ)
"יש לנו מפעל ייצור משלנו", אומר הבעלים מיכאל יהלומי, "והיכולת שלנו להתאים ללקוח בדיוק את מה שהוא רוצה וצריך מאפשרת לנו להציע מחירים טובים. אנחנו גם היצרנים וגם המשווקים, כך שאין גוף שלישי שגוזר קופון על הרהיטים שלנו", הוא מוסיף. "מי שמחפש מחירים חסרי תחרות וריהוט איכותי שיוכל ללוות אותו לאורך שנים – מגיע אלינו".
ייעוץ והתאמה אישית
לכל אחד מאיתנו בית אחר, חלל אחר ודרישות אחרות. חלקנו אוהבים ספות רחבות ועמוקות, אחרים מחפשים אחר מערכות ישיבה מודולאריות. יש כאלו שאוהבים להציג את הספרים על מדפים ובספריות, ואחרים דווקא מעוניינים להסתיר מהעין באמצעות נישות סגירה. ב"עולם הרהיטים" תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות עיצוב, בייעוץ ובהתאמה אישית, על פי הצרכים שלכם, העדפות העיצוב שלכם וכמובן בהתאם לגודל החלל. בין אם מדובר בבחירת גדלים או בבחירת בדים, המגוון הוא רחב ומספק פתרון אידיאלי לכל גחמה או רעיון עיצובי.
עולם הרהיטים, יח"צעולם הרהיטים, יח"צ
עולם הרהיטים, יח"צ
(עולם הרהיטים, יח"צ)
"הרבה אנשים מתייעצים לא רק מבחינת הגודל המתאים, אלא בעיקר מבחינת החומרים. אם למשל מדובר בשולחן כתיבה, חשוב מאוד שיהיה עשוי מחומרים המאפשרים עמידות לאורך זמן. אם הילד קשקש בטעות על השולחן או הארון – הרי שחשוב שחומר הגלם יאפשר ניקיון מהיר, וגם בהיבט הזה יש לנו פטנטים מיוחדים לנו. אם מדובר בבחירה של בדים לסלון, גם כאן יש צורך ביופי ואסתטיקה אל מול האפשרות לבחור בבדים עמידים ורחיצים בבתים בהם יש ילדים קטנים".
שירות עד הבית
גם בהיבט שירות הלקוחות של "עולם הרהיטים" אין מתחרים. מעבר להגעה אל בית הלקוח על מנת לספק ייעוץ בבחירת סוג הריהוט המתאים לחלל ולקיחת מדידות, הרי שגם לאחר אספקת הסחורה ממשיכים ב"עולם הרהיטים" לשרת את הלקוח.
מיטה זוגית ב 3,990 שקלים בלבד במקום 6,990 שקלים, עולם הרהיטים. יח"צמיטה זוגית ב 3,990 שקלים בלבד במקום 6,990 שקלים, עולם הרהיטים. יח"צ
מיטה זוגית ב 3,990 שקלים בלבד במקום 6,990 שקלים, עולם הרהיטים. יח"צ
(מיטה זוגית ב 3,990 שקלים בלבד במקום 6,990 שקלים, עולם הרהיטים. יח"צ)
"גם אם לקוח יגיע אליי שלוש שנים אחרי שהוא קנה את המוצר ויש איזושהי בעיה שדורשת תיקון, אני בא. מאחר והנגרייה היא שלנו, אני מיד שולח צוות שיבדוק מה נפגם ומעביר לתיקון. מתן שירות ללקוח היא אבן יסוד אצלנו וזה גם סוד ההצלחה שלנו", אומר מיכאל.
טיפים לבחירת רהיטים
אתם לא חייבים לרדוף אחרי טרנדים בשביל לעצב בית שיהיה נוח ואסתטי למגורים. חשוב לזכור שבעוד האופנה משתנה בכל שנה, את הרהיטים שלנו אנחנו לא מחליפים באותה תדירות, ולכן יש מספר כללי יסוד שמומלץ לפעול לפיהם. אז למה כדאי לשים לב? למיכאל יהלומי מ"עולם הרהיטים" יש כמה עצות שימושיות:
- שימו לב לחומרי הגלם מהם עשויים הרהיטים שלכם. עץ, לדוגמא, תמיד יהיה באופנה ויספק עמידות לאורך שנים רבות.
- בבחירת בדים לספות מומלץ לבחור בבדים קשיחים על מנת למנוע בלאי מהיר, במיוחד אם יש בעלי חיים או ילדים קטנים בבית.
- בטיחות בריהוט היא מעל לכל, בעיקר כאשר מדובר בחדרי הילדים. ריהוט מעץ, קיבוע ספריות ומדפים ושימוש בחומרים אותם ניתן לנקות במהירות ישמשו אתכם בבטחה.
- גודל הריהוט צריך להתאים לגודל של החדר, מומלץ לקחת בחשבון לא רק את מידות החדר אלא גם את אופן השימוש ואת כמות דיירי הבית, על מנת לאפשר תנועה נכונה בחלל.
- בעת בחירת מזרונים לחדר השינה – תמיד מומלץ להגיע ולנסות מגוון וסוגים שונים של מזרונים על מנת למצוא את האחד שיעניק לכם את הנוחות הנדרשת.
עולם הרהיטים - מנאי (מתחם הום סנטר) חדרה. טל: 04-621-3388. לאתר. לפייסבוק.