סמ"ר מאור שהיא, חובש פלוגתי בגדוד 402, מצטיין מפקד אגד 215
מאור התגייס באוגוסט 2017 לחיל התותחנים. לאחר חודשיים בסוללה יצא לקורס חובשים. עם סיום הקורס שימש במשך שנה וחודשיים גם כחובש בסוללה שלו וגם כמש"ק אלפא (אחראי על כלי בשם אלפא). ״היה קשה לעשות שני תפקידים בו זמנית, אבל עמדתי באתגר״, הוא מספר.
באותו זמן קיבל מאור גם הצטיינות אימון חורף והוקרת תודה ממפקד האגד. לאחר מכן עבר לתרגיל הגדודי שם הפך להיות חובש פלוגתי של פלוגת המפקדה, ועל כך הוא מספר: ״אני מאוד נהנה מהתפקיד, הוא תמיד מאתגר אותי, תמיד יש מה לעשות ואני מרגיש בו משמעותי. עם כל הקושי טוב לי בגדוד, האנשים פה מדהימים״.
סמ"ר מאור שהיא | צילום: דובר צה"לסמ"ר מאור שהיא | צילום: דובר צה"ל
סמ"ר מאור שהיא | צילום: דובר צה"ל
(סמ"ר מאור שהיא | צילום: דובר צה"ל)
למאור שני אחים- אחות בת 17 ואח בן 19, שהתגייס גם הוא לחיל התותחנים ועם סיום הכשרתו יגיע גם הוא לגדוד 402, הגדוד בו משרת מאור.
מאור נבחר להיות מצטיין מפקד אגד 215 בטקס שנערך לכבוד ראש השנה, ועל כך הוא מספר: ״הופתעתי כשקיבלתי את ההצטיינות, עשיתי פשוט את העבודה שלי. זה כיף להרגיש שהעבודה שלך משתלמת שנהנים ממנה".
סמל עומר מסלה מצטיין מפקד חטיבת בנימין
סמל עומר מסלה משרת בחפ״ק סגן מפקד החטיבה., ואחראי על ניהול שגרת החפ״ק. בנוסף הוא משתתף בכל פעילות מבצעית ומהווה יד ימינו של סגן מפקד החטיבה.
בנימוקי ההצטיינות נכתב עליו כי בתפקידו הוא מפגין בכל עת אחראיות, מקצועיות, וחתירה למגע תוך הגדלת ראש. הוא נבחר כמצטיין מפקד חטיבת בנימין.
עומר מסלה |  צילום: דובר צה"לעומר מסלה |  צילום: דובר צה"ל
עומר מסלה | צילום: דובר צה"ל
(עומר מסלה | צילום: דובר צה"ל)
רס"ל אוראל דואני נגד משאבי אנוש ביחס"ר הבדואי מצטיין מח"ט דרומית
אוראל התגייס באוקטובר 2012 למ"צ (משטרה צבאית) מעברים, עשה את הקורס וההכשרה ומשם עבר למחווה אלון, שם שירת תחת הרס"ר של הבסיס. הוא החליט לחתום קבע והמשיך לשרת במחווה אלון כנגד משאבי אנוש. לאחר מכן החליט לעבור ליחס״ר הבדואי.
"כשנכנסתי לתפקיד, הרגשתי שיש שם הרבה בלאגן ולקחתי על עצמי את המשימה לארגן את זה", הוא אומר ומוסיף: "כיום היחידה נראית שונה לגמרי. המטרה שלי היא לפתח את האנשים שאני אחראי עליהם, אני משתדל לעשות את העבודה הכי טוב שאפשר ואני נלחם על חיילים שלי״.
אוראל דואני. צילום: דובר צה"לאוראל דואני. צילום: דובר צה"ל
אוראל דואני. צילום: דובר צה"ל
(אוראל דואני. צילום: דובר צה"ל)