בשורה לתושבי חדרה. החל מהיום יתקיימו בדיקות קורונה של מד"א גם במתנ"ס גבעת אולגה, מה שצפוי להקל מאוד, על הצפיפות בתורים וגם לספק לתושבים שאינם ניידים, הגעה קלה לבדיקות, קרוב לבית.
1 צפייה בגלריה
תור לבדיקת קורונה בגבעת אולגה
תור לבדיקת קורונה בגבעת אולגה
תור לבדיקת קורונה בגבעת אולגה
(צילום: אלבום פרטי)
קראו עוד:
בשל גל האומיקרון, והעובדה שהעיר והאזור אדומים, יש ריבוי תושבים שמבקשים להיבדק ומוצאים את עצמם עומדים בתורי ענק במשך שעות רבות ומתסכלות. במתחם בדיקות מד"א במתחם מיקס( בסינמה סיטי) היה אתמול תור עצום מחוץ למבנה, שהשתרך על פני גשר הכניסה למבנה.
צ'יקו וקנין חבר מועצת העיר מ"יחד למען אולגה" ויו"ר מתנ"ס גבעת אולגה סיפר כי לאור מה שמתרחש בתורי בדיקות הקורונה בעיר, החליט אתמול לזמן את מד"א ולבקש להקים עמדת בדיקות במתנ"ס גבעת אולגה, והללו נענו.
"ייאמר לזכותם שהכול קרה מהר. אתמול דיברתי איתם והבוקר בשעה 10:00 כבר פתחנו עמדה. ביטלתי חוגים לצורך העניין, ביטלתי פעילויות רק כדי לתת להם את המבנה שיעשו פה בדיקות", אמר וקנין. "הגיעו המון תלונות של תושבים על המתנה של שעות בתורים, אנחנו 120,000 תושבים וזה טירוף מה שקורה בתורים. יש גם אוכלוסיות שאין להן יכולת להגיע פיזית למתחמי מיקס או מד"א שמרוחקים ולא כל כך נגישים בתחבורה ציבורית".
הבדיקות במתנ"ס יתקיימו בימים א-ה בין השעות 10:00-19:00, ביום ו' יתקיימו בין 9:00-15:00, וביום שבת בין השעות 10:00-18:00.
לעדכונים: חדשות חדרה