אחרי 4 שנים במועדון הכדורגל הפועל חדרה, המנהל המקצועי של המועדון ומאמן מחלקת הנוער ישראל צרפתי - פורש מתפקידו.
בהודעה ששחרר יו"ר הקבוצה והיועץ המקצועי שלה אורן גולן, המתייחסת לפרישתו של צרפתי נאמר: "לאחר שיחה ארוכה ביני ובין ישראל צרפתי המנהל המקצועי קיבלנו החלטה משותפת שאנו נפרדים. את ישראל הבאתי לפני כארבע שנים ממועדון ברקאי למועדון הפועל חדרה והשנים הוכיחו שהיה זה אחד הצעדים המוצלחים שקיבלתי במועדון.
ישראל צרפתי. עוזבישראל צרפתי. עוזב
ישראל צרפתי. עוזב
(צילום: פרטי)
"המועדון נפרד היום מאיש יקר שבנה והוביל והנהיג בהצלחה רבה את מחלקת הנוער. מאחלים לך ישראל הצלחה בכל אשר תפנה. תמיד תישאר קרוב ללבנו והדלתות יהיו פתוחות בפנייך בעתיד אין לי ספק בכך".
בדבריו התייחס גולן גם לתקופה המאתגרת העומדת בפני הקבוצה ואמר: "אנו עומדים בפני שנה מאתגרת מאד מקצועית וכלכלית. המשבר הגדול שפוקד את הארץ, לא פוסח גם על המועדון הצנוע שלנו. כולי תקווה שנעמוד בכל האתגרים העומדים בפנינו, המקצועיים והכלכליים".
ואילו צרפתי, שחרר הודעה מטעמו לילדי והורי המועדון ונתן הסבר ששופך מעט אור על החלטתו: "במהלך החג פנו אליי מהנהלת המועדון לחשיבה מחודשת על עתיד המועדון בצל הקורונה. לצערי, נוצרו מחלוקות (אמנם לגיטימיות) שבגללם החלטתי לסיים את עבודתי כמנהל המקצועי של המועדון וכמאמן קבוצת הנוער. ארבע שנים פעלתי בכל כוחי, 24 שעות ביממה להבאת המועדון למצבו כיום וזאת בעזרת יו"ר המועדון אורן גולן שנתן לי רוח גבית, בזכות הצוות הניהולי, המאמנים ועוזריהם ובזכותכם הלוחמים - השחקנים וההורים התומכים".
בהמשך דבריו הודה צרפתי לשחקנים ואיחל להם הצלחה בהמשך הדרך: "שחקנים יקרים, תמיד דרשתי מכם להיות הטובים ביותר גם אם הייתי נוקשה לפעמים. בזכות השאפתנות, כוח הרצון, אחוות האחים והכישרון של כל אחד מכם, אפשרתם לי למנף את המועדון לטופ של הכדורגל הישראלי. אני מאחל לכל אחד מכם אישית הצלחה בהמשך".