הפועל חדרה/אולגה בכדורגל יצאה השבוע רשמית לדרך החדשה שלה לקראת העונה הקרובה והמרגשת בליגה הלאומית, כשערכה מפגש אוהדים באצטדיון העירוני.
כ-30 אוהדים השתתפו בפאנל, שאלו שאלות וקיבלו תשובות על הסוגיות הבוערות.
מפגש האוהדים וההנהלה (צילום: לירן טטרו)מפגש האוהדים וההנהלה (צילום: לירן טטרו)
מפגש האוהדים וההנהלה (צילום: לירן טטרו)
(מפגש האוהדים וההנהלה (צילום: לירן טטרו))
במועדון הבהירו לאוהדים כי מה שהיה בשנה החולפת לא יוכל לחזור בליגה הלאומית. "אנחנו לא סנובים", אמרו, "לא יהיה מה שהיה עד עכשיו – שהקהל עושה מה שרוצה, נכנס לחדרי ההלבשה או למשחקים וכדומה. איך שנתנהג ישפיע על התקציב שלנו וקבלת הכסף מההתאחדות והמנהלת. ככה נעלה מדרגות על פי התנהגות הקהל. עלינו ליגה – וההתנהגות של כלל המועדון תשתנה".
במפגש עלה נושא המינויים לעונה הקרובה. היו"ר אורן גולן: "בשנה שעברה הייתה זו העונה שאחרי המון שנים מכרנו מנויים וזה היה בהחלט מרגש. הפועל חדרה לא בונה את התקציב שלה על פי המנויים. אנחנו רוצים שאדם שקונה את המנוי יבוא מהצד של תמיכה ותרומה למועדון ולא בקטע של כניסה למשחקים. זה יכול להיות במגוון המחירים שמוצעים. המנוי הראשון שמכרנו השנה היה מנוי זהב לאיש עסקים ב-10 אלף שקלים. יהיו עוד מנויי VIP ב-5000 ש"ח לאנשי עסקים בכירים אבל זה כמובן לא לקהל הרחב. הרצון שלנו זה שמנויים לנוער, חיילים וסטודנטים יימכר ב-300 שקלים ואילו מבוגר ב-500, מחירים שווים לכל כיס".
המועדון ישחק בעונה הקרובה במגרש בעפולה המכיל 3,000 מקומות. האימונים, שיתקיימו 6 פעמים בשבוע, יתקיימו בחדרה. בנוגע לאצטדיון העתידי נמסר כי הוא אכן בתוכניות אך ייקח זמן עד שיקום.
מפגש האוהדים וההנהלה (צילום: לירן טטרו)מפגש האוהדים וההנהלה (צילום: לירן טטרו)
מפגש האוהדים וההנהלה (צילום: לירן טטרו)
(מפגש האוהדים וההנהלה (צילום: לירן טטרו))
לגבי סגל הקבוצה לעונה הקרובה, אמר גולן: "יהיו לנו שלושה זרים העונה, כאשר את חלקם החתמנו כמו אג'ידה. הבנייה של הסגל נעשית בצורה של 3 זרים, 4 שחקני ליגה בכירים וכל היתר- שחקני בית שאנחנו מאמינים בהם והובילו אותנו. הדבר הראשון שעשינו זה להחתים 11 שחקני בית – כולם כמעט תושבי חדרה".