רשת קניוני עופר תשקיע 10 מיליון שקלים בשדרוג וחידוש קניון עופר חדרה. במסגרת המהלך האסטרטגי יתחדש תמהיל החנויות עם כניסת מותגים מובילים בינלאומיים ומקומיים, בניהם: סניף דגל של המותג קנת קול מבית המשביר לצרכן שניפתח בהשקעה הנאמדת בכ – 500,000 ₪.
2 צפייה בגלריה
קניון עופר חדרה
קניון עופר חדרה
קניון עופר חדרה
(צילום: אסף לב)

הסניף משתרע על שטח של כ – 80 מ"ר וכולל מחלקות לנשים/ גברים עם פרטי אופנה והנעלה איכותיים. כמו כן ניפתח השבוע סניף של רשת הפנינג - בהשקעה של כ- 400 אלף ₪, המשתרע על שטח של 90 מ"ר ומציע מגוון מתנות, צעצועים, גאדג'טים, מוצרי פופ, משחקים, בובות וכו..
בנוסף, יפתח סניף של המותג עגליס בהשקעה של כ- 3 מיליון ₪, על שטח של 570 מטר! עגליס הינה רשת מוזלת המציעה מותגים מובילים לתינוקות ולילדים. בין המותגים: צ'יקו, בייבי ג'וגר, טוויני, ריקרדו ועוד... בחנות יימכרו מגוון עשיר של עגלות, חבילות לידה, כסאות לרכב, כסאות אוכל, מוצרי הנקה, אמבטיות לתינוקות ועוד....
רשת האופנה מתאים לי פותחת חנות בהשקעה של כ 400 אלף ₪. הסניף משתרע על שטח של 90 מ"ר ומציע אופנה למידות גדולות לנשים ולגברים. מדובר בסניף המשלב קולקציות חדשות מקיץ 2024 וקולקציות במחירים אטרקטיביים במיוחד. כמו כן ניפתח סניף של FOOD APPEAL המציע מגוון רחב של מוצרים איכותיים לבישול, אפייה וכל מוצרי המטבח. הסניף יפתח בהשקעה של 250 אלף ₪ על חנות המשתרעת על כ 50 מ"ר.

2 צפייה בגלריה
קניון עופר חדרה
קניון עופר חדרה
קניון עופר חדרה
(צילום: יח"צ)

קראו גם:

רשת ורדינון – תיפתח את החנות הראשונה בארץ שתעוצב בהתאם לקונספט החדש, בהשקעה הנאמדת בכ – 500 אלף ₪, בה ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרי טקסטיל לבית, בניהם: מגבות, מצעים, שמיכות, כריות, פיג'מות, חלוקי רחצה, הלבשת פנאי, מפות שולחן, כריות נוי, שטיחים, ראנרים, מגבות מטבח, כירבוליות, ושלל מוצרים איכותיים לבית.
בנוסף, כחלק ממהלך שדרוג הקניון נפתחו שני מתחמי משחק לפעוטות, יפעלו ללא תשלום, ושופצו ושודרגו השירותים בקומה השנייה בקניון, בהשקעה של מעל ל 2,000,000 ₪. מדובר בשירותים מתקדמים המופעלים ע"י מערכת הפעלה דיגיטלית, ללא מגע יד אדם, המותאמים גם לנכים ולילדים. בשירותים החדשים נבנה חדר הנקה והחתלה מרווח ומעוצב.