לשירים שלו יש כבר מיליוני צפיות ביוטיוב, אבל בכל זאת הוא בחר להגיע לאודישן של "הכוכב הבא" (עונה 9), ניב דמירל בן 27 מחדרה, עבר את האודישן הראשון בתכנית ששודרה בסוף השבוע.
1 צפייה בגלריה
ניב דמירל
ניב דמירל
ניב דמירל
(צילום מסך הכוכב הבא, עונה 9)
דמירל התפרסם בעקבות השתתפותו בעונה השלישית של תכנית הריאליטי "The Voice" והגיע למקום הרביעי בגמר התכנית. אז החל לעבוד על אלבום הבכורה שלו, והשיר "השעות הקטנות" הגיע למקום ה-17 מתוך 40 במצעד הפזמונים השנתי של גלגלצ ו-Ynet. מאז פרסם שירים נוספים ואף דואט עם הזמרת והשחקנית נופר סלמאן.
"התחלתי מאוד בוסר, ואז לקחתי גם איזשהו מחיר של להתגבש אל מול הקהל תוך כדי תנועה, הבנתי לאט לאט מה אני יותר רוצה להגיד, לעשות, ועוד יש לאן ללמוד", אמר באודישן, "יש אנשים שיכולים להרים גבה 'מה הוא עושה כאן? מה הוא קשור' אבל אני חושב שדווקא אחרי הרבה שנים והרבה הופעות, אני מרגיש שיש לי עוד מה לתת ושאפשר להגיע לעוד המון אנשים".
(ניב דמירל - "השעות הקטנות")
(ניב דמירל ונופר סלמאן - "עדיף הגעגוע")

דמירל לא רק הפתיע את רותם ואסי, אלא גם את חמשת השופטים וכשנשאל מדוע הגיע לתכנית ענה: "אני עושה דרך כבר כמעט עשור, למדתי לחבק את הדרך גם כשהיא לאו דווקא קלה ומחבקת בחזרה תמיד. משהו בזמן הרגיש לי נכון לבוא בזמן הזה ולהגיע לעוד קהל". מירל שר את השיר "לא לך" שכתב יחד עם רובי פאייר, הרים את המסך עם 90 אחוזים וקיבל חמישה כחולים מהשופטים.
לעדכונים: חדשות חדרה