סליקת כרטיסי אשראי הפכה מזמן לחובה עבור כל עסק. לא משנה מהו תחום העיסוק שלכם, הסליקה היא זאת שתמשוך את הלקוחות אליכם. היום אנשים לא אוהבים לצאת מהבית אז חשוב גם שיהיה לכם שירות משלוחים. עם התפתחות הטכנולוגיה חשוב שלא תשאירו את העסק שלכם מאחור.

1 צפייה בגלריה
אילוסטרציה
אילוסטרציה
אילוסטרציה
(צילום: Depositphotos)

מהם היתרונות שיש בסליקת כרטיסי אשראי?

• ביטחון מלא - תהליך סליקת כרטיסי אשראי הוא תהליך מאוד בטוח לכל מי שחושש. מדובר על שלושה גורמים מוסמכים שיבצעו את העסקה שלכם תוך מספר שניות. הגורמים הם: מנגנון שירות אוטומטי של הבנק, חברת הסליקה וחברת האשראי. התהליך שאורכו כמה שניות עובר דרך חברת האשראי הדואגת לגבייה, משם לחברת הסליקה האחראית על תשתיות הסליקה ולבסוף שירות הבנקים הוא זה שמגשר בין בית העסק ובין חברת האשראי. כל התהליך הזה מוגן וכל האינפורמציה הקיימת, בין אם של בית העסק או של פרטי הלקוח נמצאת במקום בטוח.
• אמצעים סליקה מרובים - עם הכנסת אמצעי סליקת כרטיסי אשראי לעסק שלך, עבור הלקוח ועבורך קיימים אמצעי תשלום רבים - סליקה באמצעות מסוף סליקה נייד, סליקת כרטיסי אשראי באמצעות דף אינטרנט ייחודי באתר העסק, סליקה באמצעות אפליקציה או חיבור און ליין לתוכנה, סליקה טלפונית וסליקה על ידי קורא כרטיסי אשראי המוצמד לקופה רושמת.
• הגדלת מספר הלקוחות הפוטנציאליים - באמצעות אפשרות סליקת כרטיסי אשראי אתם יכולים להגדיל את מספר הלקוחות שלכם באופן גורף. אם עד היום הלקוחות שלכם היו רק לקוחות ישראליים, באמצעות אפשרות הסליקה (הוספת אפשרות לכרטיס בינלאומי), אתם יכולים להפוך את העסק שלכם לעסק גלובלי. בנוסף, כאשר יש לעסק שלנו אפשרויות תשלום מרובות כך גם תגדל כמות הלקוחות - אנשים באים לעסק שמציע להם את מירב הנוחות.
• להרוויח 24/7 - אמנם העסק שלך פתוח משעות הבוקר עד הערב, אבל בעזרת אתר המקשר את הלקוחות שלך לדף סליקה תוכל להרוויח בכל שעות היום. הלקוחות יכולים להזמין את המוצרים שלכם לאורך כל שעות היום וכל מה שנשאר לכם זה לקום בבוקר ולארגן את המשלוח לבית הלקוח.
• גיבוי - בין אם אתם מסעדה ובין אם אתם חנות בגדים, קורה לא פעם שהמחשב קורס והלקוח עומד מולכם וממתין לביצוע העסקה… סביר להניח שאו שהלקוח יוותר וילך או שהוא יחכה והמוניטין שלכם יירד. לקוחות לא אוהבים לחכות! מה אפשר לעשות? עם אפשרות סליקה דרך האפליקציה או האתר הלקוח יכול לבצע את התשלום ללא כל צורך בהמתנה לביצוע העסקה בצורה פיזית.

לסיכום

סליקת כרטיסי אשראי רק יכולה לתרום לעסק שלכם. חשוב להבין, השירות הזה אינו בחינם והתשלום הוא לפי אחוזים או לפי מחיר שאתם סוגרים עם חברת האשראי. אין ממה לחשוש, עם הכנסת אפשרות הסליקה לעסק תוכלו לראות במהרה שאחוזי הקניות בעסק רק גדלים.