הרכב שעצר את דנה בכביש, רגע לפני שנמלט. (צילום: דנה ברמן)הרכב שעצר את דנה בכביש, רגע לפני שנמלט. (צילום: דנה ברמן)
הרכב שעצר את דנה בכביש, רגע לפני שנמלט. (צילום: דנה ברמן)
(הרכב שעצר את דנה בכביש, רגע לפני שנמלט. (צילום: דנה ברמן))
מקרה מטריד עבר על דנה ברמן מחדרה, בשעות הצהריים בדרכה חזרה אל העיר, על כביש 65 ליד כרכור, סימן לה נהג רכב שנסע מאחוריה לעבור לנתיב הימני כי הוא רוצה לעקוף , בזמן שעקף אותה ותוך כדי נסיעה, שלף לעברה תעודה וסימן לדנה לעצור.
לדבריה של דנה: "חשבתי לתומי שמדובר בשוטר, עצרתי את הרכב לבקשתו בשוליים ואז ירד מהרכב בחור בשנות העשרים לבוש בשורט וחולצה שחורה שנראתה לי מהחלון בהתחלה כמו מדים, מה שהסתבר כטעות שלי".
"הבחור בשנות ה-20 לחיו, ירד מהרכב עם שורט וכפכפים, אמר שהוא שוטר ואז התחיל לצרוח עליי שנסעתי לאט מדי והוא מאחר לפגישה, הצרחות שלו נראו לי חשודות, אז ביקשתי לראות שנית את תעודת השוטר שלו שאותה הציג לי מהחלון, הוא אמר שהוא לא מעוניין".
דנה הסבירה לבחור שהעניין אינו חוקי "אמרתי לו שאי אפשר לעצור בצורה זו אנשים וללא רצון להזדהות ושהוא יכול לגרום לתאונה. הוא אמר לי שהכל מצולם, אמרתי לו שגם אני יודעת לצלם ואני מתכוונת לצלם את השיחה, איך שהוא שמע את זה, הוא מיד ברח, נכנס אל הרכב שלו בריצה ובנסיעה מטורפת נמלט מהמקום".
דנה הספיקה לצלם את הרכב ממש לפני שנמלט, היא הגיעה נסערת לביתה והתקשרה למשטרה, במשטרה הזמינו אותה להגיש תלונה רשמית בתחנה. בפוסט שכתבה דנה מיד אחרי המקרה, היא מזהירה אנשים לא להתפתות לעצור לכל אחד ברכב אזרחי שמסמן בכביש לעצור בשוליים.
ממשטרת חדרה נמסר: "ברגע שתוגש תלונה בתחנה, נבדוק את המקרה ביסודיות".