אם אתם סובלים מליקויי שמיעה, זו הבשורה עבורכם: רשת "שטיינר" פותחת סניף ראשון בעיר חדרה, על מנת לאפשר גם לתושבי האזור שיקום שמיעה ברמה בינלאומית. "שטיינר" משווקת מבחר מכשירי שמיעה דיגיטליים מתקדמים בכל העוצמות והגדלים, החל ממכשירי השמיעה הקטנים ביותר הממוקמים עמוק בתוך תעלת השמע, ועד למכשירים החזקים ביותר המורכבים מאחורי האוזן. מגוון המכשירים המשווקים על ידי החברה מכסה באופן מוחלט ובלעדי את כל טווח הדרישות של מבוגרים וילדים כבדי שמיעה.
3 צפייה בגלריה
מכשירי שמיעה של סונובה
מכשירי שמיעה של סונובה
(צילום: יח"צ סונובה)
היצע השירותים של החברה כולל בין השאר: מגוון גדול של מכשירי שמיעה, עזרי שמיעה איכותיים ואביזרים מתאימים, מערכות שמע לטלוויזיה, טלפונים, שעונים מעוררים ועוד. כמו כן, פתרונות להקלה על טנטון, אוזניות, אטמים למים, רעש או מוזיקה וכל סוגי הסוללות למכשירי השמיעה.
תחום שיקום השמיעה בישראל נוסד עם הקמתה של חברת שטיינר מכשירי שמיעה ב-1949 על ידי הרמינה ופרניו שטיינר ז"ל, ניצולי שואה שעלו לישראל עם משפחתם ב-1945. כיום, רשת "שטיינר מכשירי שמיעה", רשת מכוני השמיעה הגדולה והוותיקה בישראל בבעלות חברת Sonova השוויצרית, משרתת את קהל לקויי השמיעה בישראל באמצעות 26 סניפיה ולמעלה מ-70 מכוני שמיעה מורשים (סוכנים) ממג'דל שמס בצפון ועד אילת בדרום.
3 צפייה בגלריה
מכשירי שמיעה של סונובה
מכשירי שמיעה של סונובה
מכשירי שמיעה של סונובה
(צילום: יח"צ סונובה)
במהלך השנים החברה התאימה מאות אלפי מכשירי שמיעה ללקוחות מרוצים לאורכה ורוחבה של ישראל. חברת Sonova – תאגיד שוויצרי המוביל את תחום שיקום השמיעה בעולם – הינה היצרנית של מכשירי השמיעה Phonak ו- Unitron – מותגי על בינלאומיים בתחום מכשירי השמיעה, והן של Advanced Bionics, יצרנית שתלי השבלול המתקדמים בעולם.
התאמת מכשירי השמיעה המשווקים על ידי הרשת נעשית באופן ממוחשב על ידי קלינאי התקשורת המנוסים והמסורים של החברה. הרשת מתמחה בשיקום שמיעה ומפעילה מערך של למעלה מ-150 עובדים, הכולל כ-70 קלינאי תקשורת אקדמאיים המוסמכים על ידי משרד הבריאות, וכ-15 טכנאי אלקטרוניקה ואוטופלסטיקה מיומנים. צוות הרשת עובר השתלמויות רבות ומודרך באופן תדיר על מנת להבטיח התאמה מיטבית, שיקום איכותי ורמת שביעות רצון גבוהה ללקוחות החברה באמצעות השירות והמכשור הטוב בישראל.
3 צפייה בגלריה
מכשירי שמיעה של סונובה
מכשירי שמיעה של סונובה
(צילום: יח"צ סונובה)
חדרה עוברת בשנים האחרונות שינויים ותהליכים רבים של התחדשות עירונית. חברת סונובה ישראל גאה להצטרף לתנופת ההתחדשות בעיר עם פתיחת הסניף החדש של רשת "שטיינר" במרכז המסחרי "ויוה חדרה" ברחוב תרנ"א 20.
מכון השמיעה מאובזר במיטב הטכנולוגיה בתחום והצוות מחכה ומצפה לשרת את תושבי חדרה כמיטב המסורת במסירות המקצועית האופיינית לחברה.
פורסם לראשונה: 12:54, 29.09.21