רוקחת הבשמים, עתידה אלוני, שהפעילה בעשרים השנים האחרונות את "עתידה בשינקין", העתיקה לאחרונה את מרכז פעילות הסטודיו שלה משינקין בתל אביב, לסטודיו בכפר הים בחדרה. שנת הקורונה והשינויים בהרגלי הצריכה של הלקוחות, הביאו אותה לעבור לעבוד מסטודיו במקום מגוריה וכעת, היא מקווה שיותר תושבי העיר והשכונה יכירו את פעילותה.
1 צפייה בגלריה
עתידה אלוני. "מאוד נוח לי כעת"
עתידה אלוני. "מאוד נוח לי כעת"
עתידה אלוני. "מאוד נוח לי כעת"
(צילום: אלבום פרטי)
קראו גם:
"הבאתי מחו"ל לפני שנים רבות את השיטה, שבמסגרתה נרקחים ריחות מותאמים אישית, וזה היה בזמן שאיש לא חשב על זה", היא מסבירה. "בעקבות הקורונה לא עבדתי שנה ומכיוון שאני עושה סדנאות ברחבי הארץ, בכל מקום שאליו אני מוזמנת, מצאתי שנוח לי יותר לצאת מאולגה. יש לי את הבסיס שלי והסטודיו באולגה, וזה עולם אחר. כשאני צריכה לצאת לסדנאות בערים אחרות, המיקום שלי באולגה מאד מקל עליי. בסטודיו שבאזור ביתי אני גם יכולה לקיים סדנאות קטנות של עד ארבעה אנשים. בסך הכול מאוד נוח לי כעת".
אין געגועים לשינקין? לרחוב ההומה?
"גם כשפעלתי משינקין זה היה באזור אינטימי, חבוי מתחת לעץ תות ופחות הומה אדם. בחודשיים האחרונים אני פועלת מסטודיו בכפר הים, זה לא מספיק זמן כדי שיהיו לי תובנות לגבי המעבר, אבל אני יכולה לומר שבהחלט יודעים על פעילותי כאן ומפרגנים לי, ובוודאי שאשמח שיותר קהלים ייחשפו למה שאני עושה, לעולם רוקחות הבשמים. אני מקיימת סדנאות ואירועים לפי הזמנה, וכמובן שאפשר להזמין אצלי בושם מותאם אישית מתוך מאות תמציות ריח, על פי הטעם והריח וההעדפה האישית. החזון שלי הוא להמשיך לעבוד כמו שהיה בעבר. זה אמנם לא נשמע גרנדיוזי, אבל אחרי שנת הקורונה, להמשיך לעבוד כבעבר זה כלל לא מובן מאליו".
לעדכונים: חדשות חדרה