אלירן אסטרוטי עם חברים מהקבוצה. "זה לא קל, אבל זה אפשרי" | צילום: פרטיאלירן אסטרוטי עם חברים מהקבוצה. "זה לא קל, אבל זה אפשרי" | צילום: פרטי
אלירן אסטרוטי עם חברים מהקבוצה. "זה לא קל, אבל זה אפשרי" | צילום: פרטי
(אלירן אסטרוטי עם חברים מהקבוצה. "זה לא קל, אבל זה אפשרי" | צילום: פרטי)
מתרחב מועדון החמש בבוקר בחדרה: אלירן אסטרוטי (35), תושב שכונת הפארק, והאיש מאחורי היוזמה בחדרה, הצליח לסחוף אחריו עוד ועוד מתאמנים ומאמינים ביעילות השעה 5:00 בבוקר. מקבוצת ריצה אחת לפני כחודשיים, התרחב הרעיון לכדי שמונה קבוצות ספורטיביות כיום.
לדברי אסטרוטי, היד עוד נטויה: "יש כיום שלוש קבוצות ריצה בשכונת הפארק, פועלת גם קבוצת הליכה, קבוצת אימון משולב של כוח ואירובי וקבוצת יוגה. בשכונת עין הים יש שתי קבוצות: האחת הליכה, שנייה ריצה", הסביר. "אנשים מתעניינים מאוד ומביעים רצון לפתוח קבוצות ספורטיביות נוספות שיחלו לפעול בחמש בבוקר. אני נרגש ושמח לראות את המגמה מתרחבת".
קבוצות ספורטיביות המתחילות את פעילותן בשעה 5:00 בבוקר פועלות ברחבי העולם והארץ כחלק מהשפעות ספרו של רובין שארמה: "מועדון החמש בבוקר", זה זמן מה.
אסטרוטי, מנהל מכירות ארצי בתחום הרכב, קואצ'ר ומטפל ב NLP, מסביר שמאחורי היוזמה עומד רעיון מאוד בסיסי. "הרעיון הוא להתחיל את היום בשעות השקט, לשלב פעילות גופנית ולהקדיש זמן לעצמך, ורק אח"כ להתפנות לשגרת היומיום המשימתית יותר", הוא אומר. "המוח מתפקד בתפקוד שיא בשעות האלה, וביחד עם פעילות גופנית זה מביא אותנו למיקסום הפוטניציאל והיכולות שלנו במהלך היום".
כעת מקווה אסטרוטי כי קבוצות נוספות יחלו לפעול בשכונות השונות בעיר, כדי ליהנות מהתועלת של 'מועדון החמש בבוקר', להמשך היום.