למעלה מ-500 תושבי חריש ורוכשים משכונת בצוותא הגיעו ביום חמישי בערב (12.9) למרכז המבקרים של חברת שפיר הנדסה בחריש וחגגו את סיום הקיץ.
החגיגה בחריש. צילום: מור שקיפיהחגיגה בחריש. צילום: מור שקיפי
החגיגה בחריש. צילום: מור שקיפי
(החגיגה בחריש. צילום: מור שקיפי)
שפיר הנדסה ארגנה יחד עם מספר תושבים מחריש את הפקת המסיבה, כאשר התושבים התבקשו במסגרת השיתופיות להביא בעצמם כל אחד בקבוק שתייה או כיבוד. חברת שפיר, שהעמידה את מרכז המבקרים לטובת האירוע, אף פעלה להוציא את כל האישורים הרלוונטיים, ובהם סידורי האבטחה. המועצה דאגה לשירותי הרפואה והתושבים הביאו את מערכת ההגברה והתאורה. כמו כן, בעלי עסקים בחריש תרמו אף הם ושלחו אוכל ושתייה לתושבים שהגיעו בהמונים לבלות את סוף הקיץ.
טלי כהן, סמנכ"לית השיווק והמכירות בשפיר הנדסה, סיפרה כי "לפני כחודש וחצי פנו אליי מספר תושבים וביקשו שנבחן אפשרות לקיים מסיבת סוף קיץ. אנחנו קפצנו על הרעיון והיה ברור שהמסיבה תהיה ברוח השכונה – שיתופית. המסיבה התקיימה בהצלחה גדולה מאוד. במהלך הערב הגיעו למעלה מ-500 תושבים מכל המגזרים שחיים בעיר. זוגות זוגות נכנסו למרכז המבקרים עם בקבוק שתייה או מגש אוכל שהכינו והניחו במתחם המיועד. זה ממש חימם את הלב לראות כיצד כל אחד רצה לקחת חלק באירוע הזה".
יצחק קשת, ראש המועצה של חריש, שהגיע לחגוג ואף עלה לעמדת הדי ג'יי לתקלט לזמן קצר, ציין כי "המסיבה השיתופית היא מיזם מדהים של קהילה מדהימה. היא נוצרה בזכות תושבים אקטיביים שרוצים לחיות פה ביחד. העירייה עמדה מאחוריהם ודחפה קדימה. כל תושבי שהגיע למסיבה הביא משהו. זו מסיבה של עיר שכל התושבים לוקחים בה חלק. המסיבה הזו ממחישה את אחד הדברים המדהימים שקורים בחריש. מגיעים לפה תושבים מכל הארץ וכל אחד רוצה להכיר את השכן שלו. הם רוצים לחיות פה ביחד והדבר הזה קורה באופן טבעי. הקהילה הזו גדלה מדי יום ויוצרת הרמוניה נהדרת".