בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו של תושב חדרה, בן 35, לאחר שעל פי החשד תקף מוכרת במאפייה בנתניה כשביקשה ממנו לשים מסכה. האירוע התרחש ביום שישי האחרון, כאשר לטענת משטרת ישראל החשוד הגיע למאפייה בנתניה, התבקש על ידי מוכרת במקום לשים מסכה, ובתגובה קילל אותה, ירק עליה, השליך לעברה סיגריה ואיים לדקור אותה.
1 צפייה בגלריה
הנתונים ממשיכים לעלות
הנתונים ממשיכים לעלות
בבקשה לשים מסיכה
(צילום אילוסטרציה: pixabay)
קראו עוד:
לטענת המשטרה, לאחר שהגיעו שוטרים למקום החשוד תקף אותם, השתולל וסירב לעזוב לתחנת המשטרה, ניסה לגנוב מצלמת גוף, ירק על אחד השוטרים, בעט בהם ואיים שיפגע בהם לאחר שחרורו. המשטרה טוענת כי בחקירתו טען ששתה והשתמש בסמים והוא לא זוכר מה קרה.
במהלך דיון להארכת מעצרו, החשוד בצעד נדיר סירב לייצוג ומינוי סנגור ובחר לייצג את עצמו. "אני לא רוצה שהסניגוריה תייצג אותי, אני רוצה שבית המשפט ישמע את מה שחוויתי", אמר בדיון, "אני יכול לנהל את עצמי. אני יכול לנסח את עצמי. אין ספק שנכון שעו"ד ייצג אותי, זה לא משפט ראשון שאני מייצג את עצמי, אני רוצה לייצג את עצמי, חוויתי דברים שלא היו צריכים לקרות. אני נשוי עם שני ילדים. נעצרתי על מסכה. אני אסתמטי".
"לא נאמר שאמרה (המוכרת במאפייה, ד"ס) לי אתה אתיופי מסריח, תצא מהמאפיה", הוסיף בדיון, "למה זה לא נאמר? אני אמרתי שאני אסתמטי ולא יכול לשים מסכה".
בית המשפט קיבל את טענות המשטרה וקבע כי יש חשד סביר שהחשוד ביצע את המעשים המיוחסים לו, וכי מאופי המעשים והתנהגות החשוד ייתכן והמעשים בוצעו על רקע בעיה רפואית כלשהי, ובחר להאריך את מעצרו של החשוד.
לעדכונים: חדשות חדרה