במהלך סיור חינוכי שהתקיים בבית הספר 'חופים' במהלך שנת הלימודים הקודמת, העלתה מנהלת בית הספר, חן נסימי, את הצורך הבית ספרי בהתקנת מתקני ספורט ייחודיים בשטח בית הספר, לשימושם של תלמידי בית הספר.
1 צפייה בגלריה
מתקני הנינג'ה החדשים
מתקני הנינג'ה החדשים
מתקני הנינג'ה החדשים
(צילום: עיריית חדרה)
קראו עוד:
השבוע הסתיימה הקמתם של מתקני הנינג'ה החדשים, בשטח המתפרש על פני כ-100 מ"ר בחצר בית הספר וכולל שישה מתקני עץ מסלוליים ומאתגרים.
העבודות להתקנת המתקנים החדשים בוצעו בהובלת מחלקת מבנים במנהל חברה וקהילה, בניהולו של קובי תורג'מן וכללו עבודות פיתוח בשטח, התקנת המתקנים עצמם, וכן התקנה מיוחדת של משטח בלימה ומעליו דשא סינתטי, להבטחת בטיחות מקסימלית עבור המשתמשים במתקנים. במהלך השבוע הקרוב תבוצע בדיקת עומס במתקנים מטעם מכון התקנים, לקראת חניכתם.
ראש העיר צביקה גנדלמן: "הצבתי את החינוך בראש סדר העדיפויות של העירייה, ומבחינתי ההשקעה העירונית במתקני הספורט בבתי הספר בעיר עומדת בשורה אחת עם טיפוח הנושאים הפדגוגיים".
מנהלת בית הספר חופים חן נסימי שבחרה את המתקנים: "המתקנים החדשים הוקמו בשיתוף פעולה הדוק עם ראש העירייה. בחרנו להקים מתקנים, שישמשו את הכיתות הגבוהות בבית הספר, מתוך תפיסה של יצירת חווייה אקטיבית ואתגרית לתלמידים ולטיפוח האקלים הבית ספרי".
לעדכונים: חדשות חדרה