פרקליטות המדינה הגישה לבית המשפט המחוזי באר שבע כתב אישום נגד מאור עזיזוב (22) מחדרה, בגין שורה של עבירות מין חמורות שביצע בקטינות בגילאי 8-16 ובבגירה בת 20 באמצעות האינסטגרם.
1 צפייה בגלריה
עזיזוב נאשם כי ניהל עם הקטינות שיחות בעלות תוכן מיני
עזיזוב נאשם כי ניהל עם הקטינות שיחות בעלות תוכן מיני
עזיזוב נאשם כי ניהל עם הקטינות שיחות בעלות תוכן מיני
(המחשה: canva)
מכתב האישום שהוגש על ידי עורך הדין אלעד דיין ממחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה עולה כי משנת 2022 ועד למעצרו בינואר 2024, פנה עזיזוב ל-19 קטינות באמצעות פרופילים פיקטיביים באינסטגרם, והציג את עצמו בכזב בפניהן כקטינה בגילאי 12-16 שנים.
עזיזוב ניהל עם הקטינות שיח בעל תוכן מיני, במטרה לבצע בהן עבירות מין, הנחה אותן לגעת בגופן ואף להחדיר אצבעות לאיבר מינן, ביקש מהן לשלוח לו תמונות שלהן בלבוש חלקי ובערום, ושלח להן תמונות בעלות אופי מיני הנחזות להיות תמונותיה של הקטינה אליה התחזה. בחלק מהמקרים המתוארים, נענו הקטינות לבקשות הנאשם.
בכתב האישום אף נטען כי עזיזוב פנה לבגירה בת 20 והציג עצמו בפניה בכזב כצעירה בת 19. תחת מצגו הכוזב ניהל הנאשם שיח בעל תוכן מיני עם הבגירה.

קראו גם:
בד בבד עם הגשת כתב-האישום הוגשה בקשה להורות על מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. בפרקליטות ציינו את ההיקף והחומרה של העבירות שביצע הנאשם, ואת העובדה שמרבית המתלוננות קטינות, אותן הכיר באמצעות המרחב האינטרנטי.
החקירה בתיק נוהלה ביחידה 105 בלהב 433 העוסקת בהגנה על קטינים במרחב המקוון ומלווה באופן צמוד על-ידי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה.